Derneğimiz | Yönetim | ÜyelerSizden GelenlerEtkinlikler

 

Çörüş Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği

Kuruluş Amacımız: Çörüş Köyü yaşayanları, köy muhtarlığı ile Marmaris'te yaşayan Çörüş Köyü'nü seven kişiler arasında yardımlaşma ve dayanışma faaliyetlerini artırmak ve geliştirmek, üyelerin sosyal hayatta daha başarılı olmasını sağlayabilmek için her türlü eğitim ve kültür faaliyetinde bulunmak amacı ile kurulmuştur. Dernek Tüzüğü

Derneğimizin üye kayıtları başlamıştır. Üye olmak isteyenler Yönetim Kurulu Başkanı Gürol YAVUZ'a başvurabilir.
 

 
q Köyümüz Sakinlerinden Dursun SARIDÜZ Vefaat Etmiştir.
q Köyümüz Halkından Değerli Kardeşimiz Hasan SARIDÜZ Vefaat Etmiştir.
q Muğla CHP Teşkilatından Köyümüze Ziyaret
q Dernek Üye Kayıtları Sürmektedir.
q Dernek Logo Çalışması
q Çörüş Köyü Derneği Web Sayfamız Yayında
q Çörüş Spor Logo Çalışması
  ?
 

        Köyümüzü ve kültürümüzü kan, can gibi seven dostlarımızla emekle kurduğumuz derneğimiz günden güne büyüyor. Sosyal ve kültürel yönden zengin olan alevi anlayışını tanıtarak yanlış söylemlerden uzaklaştırmak bir başka amacımızdır. Bu amaç doğrultusunda bu dernek çatısı altında düzenleyeceğimiz etkinlikler bunlara birer kanıt olacaktır.

        Potansiyel bilgi birikimi olarak büyüklerimizi ve bu konuda engin bilgilere sahip aydın kişileri kendimize rehber seçtik. Bu birikimler ışığında çalışmalarımızı şekillendirerek yanlış uygulamalarında önüne geçeceğimiz aşikardır. Çörüş Köylü olanları ve tüm Alevileri  "Gelin canlar bir olalım!"  diyerek derneğimize davet ediyorum. Esen kalın.

Gürol YAVUZ..
Dernek Başkanı

 

Çörüş Köyü Derneği Resmi Sayfası (Tüm Hakları Saklıdır).  ----- Site Yönetimi:Veli ŞAHYILMAZ (veli_sahyilmaz@yahoo.co.uk)